Výživové kurzy

Názory na kurzy

Semináře

Místa konání

Nepřehlédněte

Ostatní

Zásadotvorná regenerace


Rychlá navigace
info o kurzu lektoři termíny cena učebny
O zásadotvorné regeneraci
Naše tělo je nastaveno pro maximální výkon při optimálním pH. Abychom naplno využili jeho potenciál, měli bychom udržovat rovnováhu mezi kyselinami a zásadami blízko této optimální hodnotě.

K tomu nám pomůže nejen správný výběr potravin, ale i správně zvolené regenerační a relaxační techniky. Neméně důležitou součástí zásadotvorné regenerace je i správné dýchání.

Na kurzu Zásadotvorná regenerace se dozvíte o tomto zajímavém tématu více. V úvodní části se seznámíte s fungováním těla a tím, jak jsou tyto procesy ovlivněny hodnotou pH. Součástí je i přehled a diagnostika nemocí, které jsou příčinou nebo důsledkem špatné hodnoty pH. Poté se naučíte, jak s překyselením bojovat – výživou, regeneračními a relaxačními metodami. Součástí kurzu je návrh receptů, které pomohou v boji s odkyselením. Nezbytnou, avšak často zanedbávanou součástí konkurenčních kurzů, je také praktická ukázka správného dýchání. Správná technika dechu je velice důležitá pro odvod zakyselujících látek a také při celkové regeneraci těla.

Pomozte správné činnosti vašeho těla správnou výživou a dýcháním.

Lektoři výživového kurzu zásadotvorná regenerace
masérské kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★★
Vlastimil

Lektor Vlastimil se na zahraničních stážích ve Francii, Dánsku, Kanárských ostrovech, Maďarsku a USA věnoval zkoumání přírodních produktů, jako jsou například antioxidanty v cereálních výrobcích, výskyt a tvorbu toxických látek v potravinách. Vlastimil také v současné době působí na Katedře chemie Přírodovědecké fakultě UJEP v Ústí nad Labem a Katedře chemie Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové.

Více o lektorovi

Lektor výživového kurzu Vlastimil vystudoval v Brně Analytickou chemii na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity. Zde postupně získal tituly bakalář (Bc.), magistr (Mgr.), doktor (Ph.D.), doktor přírodních věd (RNDr.) a docent (doc.). Na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany lektor Vlastimil získal titul doktor (Ph.D.) v oboru Toxikologie.

Lektor výživového kurzu Vlastimil napsal více jak 80 vědeckých prací (z toho 50 v časopisech s impakt faktorem), 2 kapitoly v odborných monografiích, je autorem či spoluautorem 2 učebních textů. Díky svým mnohaletým zkušenostem v oboru výživy a působení v oblasti školství dokáže studentům látku předat na vysoké úrovni a jít až do hloubky daného tématu.

Éčka v potravinách Jak si správně sestavit jídelníček Jak založit výživovou poradnu Netradiční potraviny a jejich úprava Omyly a mýty ve výživě Poradce pro výživu - víkendový Účinky potravin a kulinářských úprav na zdraví člověka Zásadotvorná regenerace Zdravé hubnutí - redukce s asistencí

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 2 dny

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, pro širokou veřejnost, pozitivní osobnost!

Místo konání: v našich učebnách

Cena: Původní cena: 5490 Kč U příležitosti desátých narozenin Dexter Academy dočasná sleva na 1950 Kč
rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Převodem. Pokud se přihlašujete těsně před výživovým kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provézt převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně výživového kurzu.

Zakončeno certifikátem

Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze,
kde probíhá kurz: Zásadotvorná regenerace


masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy

Učebny pro více než 200 kurzů. Učebny jsou přizpůsobené daným kurzům masáží, kosmetiky, fitness a výživy a speciálně pro kurz: Zásadotvorná regenerace.

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách kurzů výživy.

Mezinárodní akreditace výživového kurzu
Akreditace dai výživového kurzu Akreditace ies výživového kurzu Díky vysoké úrovni výživového kurzu je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento výživový kurz byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA
masérské kurzy S každou přihláškou na fitness kurz v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování fitness kurzu můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Zásadotvorná regenerace

Jak vypadají učebny v Praze?Podívejte se, proč nejvíce kurzů děláme v Praze? Kde dokážeme zajistit nejlepší lektory v ČR a reprezentativní zázemí, jaké si zasloužíte.
více: Jak vypadají učebny v Praze?

( 9 - 17 hod. )
Nezávazná přihláška na tento kurz v tomto městě >> až se vypíše termín, pošleme Vám info


banner


Zavřít Nyní se nedovoláte, na telefonu jsme v pracovních dnech od 9 do 17 hod.