Výživové kurzy

Názory na kurzy

Semináře

Místa konání

Nepřehlédněte

Ostatní

O nás

Vážení přátelé,

děkujeme za návštěvu stránek školy Výživového poradenství v prestižní vzdělávací instituci Dexter Academy. Cíl tohoto centra je vychovávat profesionální a úspěšné výživové poradce a širokou veřejnost v oblasti racionální výživy a zdravého životního stylu.

Důraz na vysokou kvalitu vzdělání je motem společnosti Dexter Academy a pozvánky na mezinárodní kongresy a semináře jsou toho jenom důkazem. Přinášíme vám novinky ze světa výzkumu nejen ve výživě, ale také ze světa fitness a masáží. Společnost Dexter Academy pořádá odborné konference, kde se dozvíte ty nejaktuálnější zprávy ze světa výživy a zdravého životního stylu.

V základním odborném kurzu Výživový poradce získáte všechny informace potřebné k úspěšné kariéře Výživového poradce. Kurz je veden příjemnou formou zamřený na praxi a praktické využití získaných informací.

V mnoha dalších diplomových nadstavbových kurzech jako je Sportovní výživa, Výživa dětí, Výživa v těhotenství, Doplňky výživy, Psychologie práce s klientem, Redukční výživa a Tvorba jídelníčků vám přinášíme aktuální informace ze světa výživy.

Těší nás zájem o studium v Dexter Academy a i nadále pro vás budeme připravovat odborné vzdělávací programy na nejvyšší úrovni pod dohledem uznávaných odborníků v daném oboru. Ať už absolvujete kurz Výživového poradce či jiný doplňkový kurz, vždy Vám budeme připraveni poskytnout rady a konzultace i po skončení studia.

Přejeme vám mnoho úspěchů.

Zavřít Nyní se nedovoláte, na telefonu jsme v pracovních dnech od 9 do 17 hod.